Menu

The Love of Abel 669

ringgaardlauesen7's blog

تحریم شرکت هواوی چطور به وقوع پیوسته است (2)

تحریم کمپانی هواوی و رابطه آن با موبایل های تازه برند هواوی
به علت قرارگیری نام کمپانی Huawei در لیست سیاه وزارت بازرگانی ایالات متحده امریکا , هوواوی به سیستم‌ها و موجودی‌های قطعات خویش برای جایگزینی سیستم استدلال اندروید و قطعات استفاده شده در بدنه روی آورده است .

اعم از گوشی‌های هوشمند برند Huawei که بر این پایه و پس از این ممنوعیت ساخته و ارائه شد , موبایل تحریم هواوی ( هواوی میت 30 پرو ) است . این تلفن همراه آخرین نوع پرچمدار این موسسه در سال میلادی کنونی است که بر اساس فناورانه‌ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته شده است . Huawei Mate 30 Pro با توجه به داده ها دوربین و نمایشگری که دارااست , میتواند به عنوان بهترین موبایل این مارک در سال 2019 شناخته شود .

مانیتور Huawei Mate 30 Pro به طور آبشاری بوده و از گوشه‌ها در راستای پایین تاب برداشته است . تیم دوربین‌های این موبایل 4 عدد میباشند که به طور هم زمان عمل کرده و قابلیت عکسبرداری حرفه‌ای را آماده نموده‌اند .


اعم از ضعف‌های این تلفن همراه گوشی , می‌توان عدم پشتیبانی از سرویس ها Google Mobile نظیرGoogle Play Store , Gmail , Google Maps را اسم برد . البته , به تازگی بوسیله ببسایتی به نام LZPlay . net می‌توان این برنامه‌ها را به گوشی بیشتر کرد . دسترسی به‌این تارنما از روش یک سوییچ بر روی مانیتور امکان‌پذیر است . برنامه‌های دیگر در هنگام اجرا مشکلی را نشان نمی‌دهند . مشتریان می‌توانند در زمان تهیه و تنظیم تلفن همراه خود دقایقی را صرف اضافه کردن این برنامه‌ها نمایند و به راحتی این خدمات را اضافه نمایند .

شایان ذکر است که در شکل استفاده از LZPlay . net ممکن است مشکل ها امنیتی و صادر شدن جواز به یک کمپانی ناشناس ایجاد شود , به دلیل آنکه Huawei اعلام کرده که هیچ ارتباطی با LZPlay نداشته و مسئولیتی علیه معضلات احتمالی ندارد . برای مثال در اوایل هفته ادرس تارنما LZPlay با ایراد روبرو شده و به گزارش بعضا کاربران تلاش Google Pay متوقف شد . به گفته چندین مرجع داخلی و فرنگی Huawei , این مارک مایل به نامگذاری این وبسایت نبوده است .

ولی به کارگیری از تارنما LZPlay . net هنوز نیز پاسخگوی نیاز مشتریان است . بعضی مصرف‌کنندگان گزارش داده‌اند که در راه‌اندازی سرویس‌های مختلف Google Mobile با مشکلی روبرو نشده‌اند و آنها‌را به راحتی بر روی Huawei Mate 30 Pro نصب و راه اندازی نمودند .

پس مشکلاتی که در فعال سازی Google Pay برای بعضی یوزرها فیس می‌دهد ناشی از چیست؟

این نقص‌ می‌‌تواند متعلق به این این مسئله که سیستم برهان Huawei با به کار گیری از کدام ورژن EMUI کار می کند , ایجاد شود . یک عدد دیگر از کاربران گوشی‌های Huawei گزارش داده‌است که سایر گوشی‌های این مارک نیز با این نقص‌ روبرو شده‌اند , در حالی که تا قبل از این تمام سرویس ها Google Mobile فارغ از اختلال بر روی آن ها اجرا می‌شده است . این داستان میتواند به دلیل به روز رسانی EMUI 10 هم رخداد بیفتد . ولی با دقت بدین مسئله که بخش اعظمی از کاربران این تلفن همراه فرنگی می باشند , دریافت فیض قطعی و حقیقی در رابطه این قضیه کار چندان سادگی نمی‌باشد .

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.