Menu

The Love of Abel 669

ringgaardlauesen7's blog

شایسته ترین تلفن همراه آنر 2019

شایسته ترین تلفن همراه آنر 2019
Honor 20 ( آنر 20 )
Honor 20 از جمله تلفن‌های هوشمند مارک Honor است که بها کمتری از Honor View 20 در هنگام پرده‌برداری داراست , این موبایل به غیر از جک هدفون , نسبتاً ویژگی‌هایی شبیه با Honor View 20 داراست و میتواند به دلیل داشتن دوربینی قوی‌تر از Honor View 20 , گزینش بهتری باشد .

Honor 20 در مقایسه با تلفن همراه Google Pixel 3a که در یک محدوده قیمتی با آن قرار گرفته است , تلفن همراه قدرتمندتری است , اگر چه به شما اندروید قدرتمندی را ارائه نمیکند یا این که امکان به روزرسانی پرسرعت نسخه‌های نو را تضمین نمیکند .Honor 10 ( آنر 10 )
Honor 10 یک موبایل سفت است . بهترین گوشی آنر آن چیز خاصی برای اعلام کردن ندارد البته انتظارات معمولی را برآورده می‌نماید . دوربین‌ها , نمایشگر و کیفیت ساخت زیاد خوبتر از توقع شما فعالیت مینمایند به نحوی که کیفیت آنها‌را در یک موبایل با دو برابر ارزش آن میتوانید بیابید . اقتدار نرم‌افزاری بالایی داراست و دارنده یاد 128 گیگابایتی است .

به کار گیری از آن راحت است , دارنده جک هدفون , قابلیت و امکان استعمال از دو سیمکارت هم زمان و پباده سازی جالب است و به همین بهانه میان گوشی‌های فی مابین جایگاه , شایسته ترین گوشی هوشمند محسوب میشود .
Honor 10 Lite ( آنر 10 لایت )
Honor 10 Lite از جمله گوشِ‌های Honor با قیمتی زیاد مطلوب ( 200 پوند ) است که در‌این حدود بها یک تلفن همراه با نمایشگر مضاعف خوب و بزرگ , شایسته ترین قدمت باتری و دوربین‌های دوگانه ارائه می دهد .

کیفیت عکس‌برداری دوربین‌ها در نوروفروغ کم افت می کند . در مقایسه با تلفن همراه Moto G ارزان ارزش است و تلاش بهتری دارااست .Honor 20 Pro ( آنر 20 پرو )
در کنار گوشی‌های گران‌قیمت‌تر , Honor 20 Pro یک تلفن همراه ارزان بها محسوب میشود که دوربین‌های خوب دارااست . این تلفن همراه مانیتور OLED و شارژر بیسیم ندارد و در قبال آب مقاوم نیست , ولی از زوایای دیگر در تراز بالایی قرار

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.